Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 18.06.2019, 16:51

Розмальовки

Така проста річ як розфарбування є не просто хорошим заняттям для дитини на вечір, але і вносить величезний внесок у розвиток творчих здібностей, а також служать хорошим початком для формування особистості маленької людини.
                         Розмальовки для хлопчиків традиційно відокремлюють від розмальовок для дівчаток. Хлопчаки віддають перевагу транспорту, техніки, роботів, динозаврам, а дівчатка - квітам, принцесам з казок, костюмів, ляльок . Але постарайтеся не звужувати коло інтересів дитини. Це забобони! Кожна дитина має спробувати себе в різних областях.
                        Чим корисні розмальовки для дітей:
  • Розмальовка допомагає маленьким непосидам розслабитися і заспокоїти нерви. Після активного дня дитині просто необхідно відпочити і розслабитися. А розмальовка змушує навіть самого пустотливого малюка сісти за стіл і поринути у світ фантазії.
  • Через розмальовку дитина вчиться підбирати кольорову гаму, запам'ятовує форми, як правильно намалювати той або інший предмет або персонаж.
  • Діти, які постійно зайняті придумуванням, підтримують розумове здоров'я і найчастіше уникають таких проблем, як дитяча депресія.
  • Розфарбовування сторінок допоможе малюкові навчитися концентруватися і поліпшить увагу.
  • Малювання стимулює творчість дитини, воно дозволяють дітям користуватися своєю уявою, щоб придумувати різні історії, сценарії і створювати своє власне мистецтво.
  • Розфарбовування сторінок допоможе ручці малюка почати свої рухи чітко і правильно.

Як вибрати розмальовку для дитини:

1.  Почніть з найпростіших розмальовок, які не тільки прості у розфарбовуванні, але і дозволять дитині не розчаруватися в отриманому результаті.
          2. Дайте малюкові олівець одного кольору. Тоді морквина завжди стане помаранчевої, яблучко - червоним, а хмарка - блакитним.
          3.  Більш складні розмальовки починайте використовувати поступово. Ви побачите готова дитина розфарбовувати картинки складніше (два-три кольори, більш складні і дрібні деталі), якщо ні, повертайтеся до колишніх овочів або фруктів.
          Кожна розмальовка це - захоплююча і цікава історія. Розкажіть її так, щоб вона розповіла про навколишній світ і допомогла сформувати у малюка правильні моральні принципи.
Рекомендуємо для перегляду: