Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 17.09.2019, 13:12

"Щоб здоровими зростати - треба сили гартувати"
Фізичне здоров'я є головною умовою духовного і морального здоров'я дитини. У період дошкільного дитинства закладається фундамент здоров'я, формується життєво необхідні рухові навички, вміння, розвивається важливі фізичні якості.

... Читать дальше »

Просмотров: 188 | Добавил: dnzburatino | Дата: 13.04.2018 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців!

Серед 300 спортсменів, які з'їхалися в наше місто на відкритий чемпіонат області з бойового двоборства, ... Читать дальше »

Просмотров: 167 | Добавил: dnzburatino | Дата: 13.04.2018 | Комментарии (0)

Майстер-клас з сенсорно-пізнавальної діяльності

вихователя Фоменко Н.А.

23 березня був проведений майстер-клас "Математика навколо нас", вихователем Фоменко ... Читать дальше »

Просмотров: 320 | Добавил: dnzburatino | Дата: 12.04.2018 | Комментарии (0)

22 березня в нашому садочку відбувся проблемний  семінар для вихователів з тему: «Інтелектуальні ігри нового покоління для розвитку інтелекту дошкільників». Метою семінару було підвищити теоретичний рівень педоговів з питань сенсорно-пізнавальної діяльності; розширити та уточнити знання педагогів про методику і прийоми, форми роботи з сенсорно-пізнавального розвитку.

... Читать дальше »

Просмотров: 169 | Добавил: dnzburatino | Дата: 12.04.2018 | Комментарии (0)

Використання авторської методики Зайцевої Л.І.

1 березня, у молодшій групі № 3 «Пізнайко» відбувся відкритий показ, на якому вихователь Степченкова Н.В.. продемонструвала ефективність та доцільність використання авторської методики - доктора педагогічних наук, професора к ... Читать дальше »

Просмотров: 119 | Добавил: dnzburatino | Дата: 11.04.2018 | Комментарии (0)

Вітаємо нашого завідувача

Костюк Людмилу Миколаївну!

Героїнею щорічного весняного свята "Берегиня нашого краю" стала завідувач д/с Костюк Л.М., яка вже більше 30 років очолює його. Колектив пра ... Читать дальше »

Просмотров: 131 | Добавил: dnzburatino | Дата: 02.04.2018 | Комментарии (0)

День здоров'я у нашому

садочку.

«Наш дивіз завжди такий, більше діла – менше слів» - саме під таким дивізом пройшло спортивне свято  22 лютого, яке провела інструктор з фізкультури Шпота О.П.  Вихованці старших  груп &quo ... Читать дальше »

Просмотров: 132 | Добавил: dnzburatino | Дата: 02.04.2018 | Комментарии (0)

Свято весни

У нашому дошкільному закладі відбулися святкові ранки, присвячені дню 8 Березня "Любих мам зі святом будемо вітати".Маленькі вихованці нашого садочку привітали мам та бабусь з жіночим святом, вони для них співали пісні, читали вірші, разом гралися в цікаві ігри.

... Читать дальше »

Просмотров: 127 | Добавил: dnzburatino | Дата: 02.04.2018 | Комментарии (0)

Новорічні ранки

Новорічні свята завжди очікувані як дорослими так і малюками. Педагоги ДНЗ запропонували дітям та батькам захоплюючу новорічну подорож по різних казках та мультфільмах. Веселі хороводи та ігри з Дідом Морозом і Снігуронькою принесли дітям радість від спільної ігрово ... Читать дальше »