Главная | Регистрация | Вход | RSSВторник, 18.06.2019, 16:13

Главная » 2018 » Апрель » 20 » Лепбук
Лепбук
Лепбук – нова форма організації для розвитку пізнавальної активності дітей і розвитку самостійності.

Сьогодні ситстема дошкільної освіти зазнає суттєвих змін. Її важливим аспектом є формування у дитини вміння вчитися; а саме: ставити перед собою мету, та знаходити потрібну інформацію серед величезної кількості джерел. Сучасній дитині важливий не обсяг знань, а вміння послідовно і доказово мислити, проявляти розумову активність. Зміст і методи навчання дітей спрямовані на розвиток уваги, пам'яті, творчої уяви, на вироблення вміння порівнювати, виділяти характерні властивості предметів, узагальнювати їх за певною ознакою, отримувати задоволення від результату. У зв'язку з цим перед педагогами стоїть завдання пошуку нових нестандартних форм взаємодії з дошкільнятами, на заміну традиційному - приходить продуктивне навчання, яке спрямоване на розвиток творчих здібностей. Одним з перспективних методів, які сприяють рішенню даної проблеми є ЛЕПБУК.

Лепбук або як його ще називають інтерактивна тематична тека – це саморобна паперова книжечка з кишеньками, дверцятами, віконцями, рухливими деталями, які дитина може діставати, перекладати, складати на свій розсуд. У ній збирається матеріал з якоїсь певної теми. При цьому лепбук – це не просто виріб. Це прикінцевий етап самостійної дослідницької роботи, яку дитина виконала під час знайомства з певною темою. Щоб заповнити теку, дитині потрібно буде виконати певні завдання, провести спостереження, презентувати матеріал.

Створення лепбуку допоможе збагатити, закріпити і систематизувати інформацію, а розглядання теки в подальшому дозволить швидко освіжити в пам’яті цікавий матеріал.

Просмотров: 490 | Добавил: dnzburatino | Рейтинг: 0.0/0